strony internetowe

projektowanie stron internetowych

Dla niektórych przedsiębiorstw witryna internetowa spełnia funkcję jedynie reprezentacyjną – jest swego rodzaju e-wizytówką, podczas gdy dla innych firm obecność w sieci to sprawa kluczowa dla działalności i ich funkcjonowania. Służy ona do prezentowania swoich usług, promowania produktów lub budowania bazy klientów i utrzymywania kontaktów z nimi.

Każdy z przypadków opisanych powyżej łączy wspólny mianownik – potrzebują one swojego unikalnego miejsca w internecie. Kluczem do sukcesu jest aby oprócz samego istnienia strony internetowej dla firmy, spełniała one kilka cech bardzo istotnych z punktu widzenia potencjalnych współpracowników, partnerów, klientów czy nawet konkurencji. Wszyscy się zgadzamy ze stwierdzeniem, że lubimy korzystać ze schludnych, szybkich w działaniu, miłych dla oka oraz przejrzystych stron internetowych. Do tego bardzo często korzystamy z internetu z tabletu czy komórki więc równie istotne jest aby strona, na której prezentujemy naszą firmę była responsywna. 

To są właśnie nasze zasady projektowania stron internetowych. Myślimy o nich kompleksowo. Każda z naszych witryn jest zoptymalizowana zarówno pod kątem wyszukiwarek internetowych ale przede wszystkim – dla ludzi. To dla nich tworzymy, to oni korzystają z efektów naszej pracy. Zapraszamy do współpracy firmy oraz osoby prywatne chcące zaprezentować swoje materiały w sieci. 

cały pakiet jakości

Oferujemy kompleksowy pakiet jakości determinujący sukces strony internetowej. Nasze projekty traktujemy całościowo – nie patrzymy na projekt w kontekście oprawy graficznej. Tworzenie strony internetowej to także optymalizacja kodu, budowa struktury technologicznej oraz optymalizacja zachodzących procesów, których wynikiem jest szybka, schludna, profesjonalna, responsywna i funkcjonalna strona internetowa, która przykuwa uwagę i buduje zaufanie wśród klientów.

Gwarantujemy, że efekt końcowy naszej pracy będzie spełniał kilka istotnych warunków, takich jak: optymalne zagospodarowanie przestrzeni, wykorzystanie najnowszych technologii, szybkość działania, responsywność oraz design tworzony z aktualnymi trendami.

profesjonalna współpraca

Cenimy sobie profesjonalne podejście do klienta. Traktujemy każde zlecenie jako wyzwanie, z którego chcemy być usatysfakcjonowani w 100%. 

Traktujemy klientów z szacunkiem i pragniemy spełnić oczekiwania położone w tworzonym przez nas projekcie. Zawsze jesteśmy skorzy do kontaktu, nasza współpraca nie kończy się w momencie wdrożenia strony do produkcji.

Mile widzimy budowę długoterminowych  stosunków, których wyniki będą satysfakcjonujące dla obu stron.

completed_steps